Ellerime Sağlık
Takıların Kaybolmasına Son..

Takıların Kaybolmasına Son..

Herkesin bildiği gibi kadınlar için takı vazgeçilmezdir.Ancak güzelliğimizi taçlandırdığımız bu takılar küçük ve kaybolabilmesi kolay ürünler olduğundan zaman zaman canımızı çok sıkar.Bazılarımız kutu içinde saklamakta ama o zaman da hepsi birbirine geçmekte dakikalarca onları çözmek için uğraşmaktayız.Ama şimdi öyle güzel şeyler yapmışlar ki hazırına hiç gerek yok. Lafı  uzatmadan hepsi birbirinden güzel ve sizinde evde rahatça yapabileceğiniz takılıkları paylaşmak istiyorum.

Benim en çok dikkatimi çeken ve şirin mi şirin duran bu rende takılıklar oldu.Gerçekten hem şık hem yapımı kolay.Kullanmadığınız ve keskinliğini yitirmiş olan rendelerinizi boyayarak bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Gelelim çerçeveden yapılmış takılık modellerine.Gerçekten çok şık ve dekorasyonunuza renk katacak bir takılık.Yapması belki biraz uğraştırır.Ama sizce de şu güzelliklere değmez mi ?

 

Bu takılık modelinde de takılarınızı asabileceğiniz bölümler simli iplerle bir ağ gibi örülmüş.

Bu çerçeve modeller benim mi çok hoşuma gitti bilmiyorum ama odama hemen yapmam gerektiğini düşünüyorum.En azından o kadar para harcadığım aksesuarlarımı ertesi gün aynı yerinde bulabilirim smiley

Sizde aksesuarlarınıza çok önem veriyorsanız bence bunlardan bir tanesini hemen yapmak için girişimde bulunmalısınızsmiley
Yazıyla İlgili Yorumunuzu Paylaşın!

Soru Sorun!